Czyszczenie elewacji z blachy - Mycie okien Czyszczenie elewacji

Idź do spisu treści

Menu główne:

Czyszczenie elewacji z blachy

Czyszczenie

Czyszczenie elewacji blaszanej

Jak każda elewacja budynku również blaszana jest podatna na zabrudzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. W niektórych przypadkach nie trzeba jej od razu malować by uzyskać efekt z przed lat. Czasami wystarczy ją tylko dobrze umyć i wypolerować. Można to spokojnie porównać do samochodu, który jak się ubrudzi to nie jedziemy z nim do lakiernika tylko do myjni, która używając odpowiednich środków doprowadza go do wcześniejszego stanu. Podobnie jest z usługą czyszczenia elewacji blaszanej. Nasza firma stosując odpowiednie metody i środki myje elewacje blaszane doprowadzające je do stanu prawie pierwotnego.

Czyszczenie elewacji wykonujemy różnymi technikami począwszy od technik linowych, ponieważ dzięki nim cena za usługę czyszczenia elewacji nie jest obciążona dodatkowymi kosztami. Pozostałe metody wykonania to dostęp drabinowy, dostęp z rusztowania oraz za pomocą podnośnika koszowego.

Profesjonalnie czyścimy elewacje z blachy, bez względu na to czy jest to blacha trapezowa, płaska, lakierowana czy też nie, nasza firma każdą elewację dobrze oczyści.

O czym warto pamiętać zamawiając usługę mycia elewacji blaszanej:

1.       Jakiej wysokości jest elewacja blaszana.
2.       Jaki jest metraż powierzchni mytej.
3.       Czy występują w tej elewacji otwory okienne.
4.       Mile widziane zdjęcia.

Zamów u nas usługę mycia elewacji blaszanej a my zajmiemy się resztą. Dobierzemy środki czystości, opracujemy odpowiednią technikę wykonania. Zadzwoń lub napisz

Firma myjąca i czyszcząca
tel: 501-969-227
tel: 661-730-840
biuro@el-max.com.pl

firma czyszcząca elewację blaszaną
firma czyszcząca elewację blaszaną
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego