Mycie daszków szklanych - Mycie okien Czyszczenie elewacji

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mycie daszków szklanych

Mycie okien

Mycie daszków szklanych

Coraz więcej budynków nowo powstających korzysta z możliwości montażu daszków szklanych, estetyka, prestiż, elegancja lecz coraz częściej po prostu standard dla wymagającego klienta: Jednakże mają one kilka wad są bardzo delikatne i szybko się brudzą. Nie zwlekaj i zamów usługę mycia daszków szklanych, by przywrócić im wcześniejszy blask. Z racji tego że daszki szklane jak sama nazwa wskazuje są poziome, są one bardziej narażone na czynniki atmosferyczne i opad kurzu i pyłu niż pionowa elewacja szklana. Poruszenie się po szklanym daszku musi odbywać się bardzo ostrożnie i delikatnie. Dlatego właśnie trafiłeś na naszą firmę. My wykonamy usługę szybko, starannie , bezpiecznie i oczywiście bez szkód. Dobierzemy odpowiedni środek który usunie najbardziej zapiekły brud z państwa zadaszenia.

O czym warto Pamiętać zamawiając usługę mycia daszków szklanych:

1.       Jak wysoko zlokalizowane są daszki szklane.
2.       Jaka jest ilość daszków szklanych.
3.       Jaki jest orientacyjny metraż zadaszeń
4.       Mile widziane zdjęcia obiektu.

Każde zlecenie polegające na myciu daszków szklanych traktujemy indywidualnie ponieważ różnorodność kształtów jak i rodzajów mocowań itp. Sprawia iż technika wykonania jest tu kluczową kwestią, aby mycie przebiegło bezpiecznie dla nas jak i dla otoczenia a przy tym starannie, profesjonalnie i w jak najszybszym czasie.

Jeśli nie chcecie Państwo ryzykować zdrowia i życia swojego i podwładnych, skontaktujcie się z nami w kwestii mycia daszków szklanych a my zajmiemy się resztą.


Firma myjąca i czyszcząca
tel: 501-969-227
tel: 661-730-840
biuro@el-max.com.pl

firma myjąca daszki
firma myjąca daszki nad balkonami
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego