firma myjąca okna - Mycie okien Czyszczenie elewacji

Idź do spisu treści

Menu główne:

firma myjąca okna

Mycie okien

Mycie okien

Usługa mycia okien jest kierowana do każdego kto chce aby jego okna lśniły, a brakuje mu cierpliwość do pojawiających się smug. Dlatego właśnie naszej firmie warto powierzyć mycie okien w szczególności tych trudno dostępnych. Nasza firma obierając najlepszy sposób dotarcia do brudnych okien doprowadza je do czystości i blasku. Myjąc okna korzystamy z drabin, rusztowań, podnośników oraz dostępu linowego. Dzięki tym metodą docieramy w każde miejsce na budynku i w każdy zakamarek brudnego okna, aby usługa mycia okien była wykonana perfekcyjnie. Nie korzystamy z teleskopów wielkich rozmiarów, nie idziemy na łatwiznę przy myciu okien. Na rynku jest wiele firm ogłaszających się profesjonalnym myciem okien na wysokości za pomocą cudownych teleskopów sięgających nawet 18m. Nasza firma już nie jeden raz poprawiała źle umyte okna po takich firmach, powodem było albo opuszczone okno, źle domyte w okolicy ram no i oczywiście same ramy. Tylko praca na odpowiedniej wysokości i z miejsca takiego gdzie oko nie zawodzi jest 100% gwarancją wykonanej dobrze usługi.

Staramy się unikać metod teleskopowych ponieważ nie można określić czystości okna stojąc pod nim kilka metrów niżej. Prostym przykładem jest pozornie czyste okno z odległości 20 m, ale gdy zbliżymy się na odległość około 1 m ujrzymy matowe szyby, zabrudzone od kurzu i pyłu, nie wspominając już o stanie ram okiennych i framug. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępu do okien dobieramy odpowiednią technikę mycia okien, a co za tym idzie ograniczamy koszty związane z myciem okien. Nie ważne czy Państwa okna są brudne od kurzu czy pyłu, nie istotne czy ma zacieki od kwaśnego deszczu czy od rdzy, my dobierając odpowiedni środek czystości doprowadzimy je do stanu cieszącego oko.


O czym warto Pamiętać zamawiając usługę mycia okien:

1.       Jak wysoko sięgają okna które chcą Państwo umyć (pomoże nam to w doborze odpowiedniego sposobu mycia okien)
2.       Jaki metraż orientacyjnie mają Państwa okna (m2) pozwoli to na dopasowanie stawki metrażowej za mycie okien.
3.       Istotną kwestią również jest podanie czy interesuje Państwa mycie jednostronne czy też dwustronne ponieważ to również wpływa na cenę końcową mycia okien.
4.       Termin wykonania prac polegających na myciu okien.
5.       Mile widziane są również zdjęcia obiektu na którym mają być myte okna pozwoli nam to na wizualizację zlecenia.

Każda usługa mycia okien jest traktowana przez nas indywidualnie, gdyż każdy klient ma inne wymagania, ponieważ nie ma dwóch identycznych budynków.
Pamiętajcie Państwo są dwie najważniejsze kwestie w myciu okien: jakość i cena!!! A nasza firma doskonale łączy te dwie kwestie mycia okien, więc zapraszamy do kontaktu.


Firma myjąca i czyszcząca
tel: 501-969-227
tel: 661-730-840
biuro@el-max.com.pl

Firma myjąca okna
Firma myjąca okna
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego