Mycie świetlików - Mycie okien Czyszczenie elewacji

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mycie świetlików

Mycie okien

Mycie Świetlików

Mycie świetlików jest to niezwykle precyzyjna praca, ponieważ zazwyczaj osoba myjąca świetliki znajduje się na dużej wysokości i na dużej połaci szkła wspartej tylko w kilku punktach. Dlatego do tego zlecenia wynająć powinno się profesjonalną firmę, która bezpiecznie i dokładnie umyje świetliki. Nasza firma wykonuje tego typu prace dobierając najbardziej optymalny sposób mycia, aby usługa na świetlikach trwała jak najkrócej a co za tym idzie jak najtaniej.

Umyjemy każdy świetlik bez względu na to czy jest to świetlik płaski, stożkowy, wypukły itp. Dobierzemy odpowiedni sposób czyszczenia świetlika począwszy od techniki wykonania aż po odpowiednie środki czystości.


O czym warto pamiętać zamawiając usługę mycia świetlików:

1.       Jaka jest struktura budowy świetlika (Płaski, stromy, stożkowy).
2.       W przypadku świetlików stromych i stożkowych mile widziana wysokość świetlika nad poziomem dachu, pozwoli nam to na wizualizację zlecenia.
3.       Jaka jest powierzchnia w m2 do umycia.
4.       Ilość świetlików.
5.       Mile widziane zdjęcia lub rzut dachu.

Każde mycie świetlików wymaga innego podejścia do zlecenia ze względu na kształt, rozmiar i technikę wykonania, aby usługa mycia była bezpieczna i staranna. Zadzwoń do nas przedstaw swoje zamówienie a my zajmiemy się resztą i sprawimy że przez państwa świetliki znów zagości więcej promieni słonecznych.


Firma myjąca i czyszcząca
tel: 501-969-227
tel: 661-730-840
biuro@el-max.com.pl

Firma myjąca świetliki
Firma myjąca świetliki
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego