Mycie wind i szybów windowych - Mycie okien Czyszczenie elewacji

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mycie wind i szybów windowych

Mycie okien

Mycie Wind oraz Szybów Windowych

Coraz częstszym standardem w budownictwie są windy, aby podnieść standard pokrywa się je szkłem i wykańcza chromem. Z biegiem czasu szyby windowe ulegają zabrudzeniu co psuje efekt luksusu. Wykonujemy mycie wind obustronnie przy współpracy z instalatorami dźwigów kabinowych. Jest to niezwykle odpowiedzialne zajęcie gdyż podczas prac polegających na myciu szybu wind osoba myjąca znajduje się w szybie windy lub na kabinie windy. Dzięki naszym umiejętnością i zdobytym doświadczeniu jesteśmy wstanie oczyścić całą windę począwszy od szybu po kabinę. Dobierając odpowiednie środki czystości doprowadzamy windy do stanu perfekcyjnego.

Jest mało istotne czy winda jest przeszklona czy też wykończona chromem, nasza firma dzięki odpowiednim technikom dostępu oraz odpowiednim środkom czystości oczyści każdą windę.


O czym warto pamiętać zamawiając usługę mycia wind:

1.       Ilość wind w budynku.
2.       Ilość kondygnacji (pięter) budynku.
3.       Orientacyjny wymiar szkła oraz kabiny.
4.       Istotną sprawą jest podanie nazwy instalatora windy ( informacja ta jest podana zazwyczaj w postaci logo firmy na panelu sterującym w kabinie windy).
5.       Mile widziane zdjęcia z miejsca zlecenia

Zamów już dziś usługę mycia wind wykonywaną przez naszą firmę. Zadzwoń lub napisz, przedstaw powyższe kryteria, a my zajmiemy się resztą, począwszy od przedstawienia oferty cenowej, poprzez załatwienie spraw technicznych zabezpieczenia windy, aż po wykonanie w profesjonalny sposób mycia wind. Kontakt


Firma myjąca i czyszcząca
tel: 501-969-227
tel: 661-730-840
biuro@el-max.com.pl

Firma myjąca windy
Firma mująca szyby windowe
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego